Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

hovädzí dobytok

 

Mliečna náhrada pre teľatá TELAMILK

Mliečna kŕmna zmes je určená pre teľatá do veku 60 dní. Vyvážená kombinácia vitamínov a účinných látok posilňuje obranyschopnosť organizmu a podporuje látkovú výmenu.

 


HODO

Doplnkové krmivo - energetický koncentrát pre dojnice.
 
Používa sa ako energetická zložka do kŕmnej dávky pre dojnice, aj ako komponent na výrobu kŕmnych zmesí. Zlepšuje kondíciu a zdravotný stav zvierat.

DOPLNKOVÉ KRMIVO DK DOP  - koncentrát  DOP

Vyrába sa na báze sójovo bielkovinového koncentrátu a minerálneho krmiva.

SOJOVÝ BIELKOVINOVÝ KONCENTRÁT

Sójový proteínový koncentrát má svojim výrobným spracovaním znížené antinutričné látky na minimum t.j. ureázová aktivita je 0,02-0,03 mgN/g a zvieratami je dobre stráviteľný. Má dobrú dispergovateľnosť vo vode.
 
Používa sa na výrobu mliečnych náhrad pre odchov teliat a ošípané, a na výrobu kŕmnych zmesí pre hospodárske zvieratá.

OPTIMAL


Dané doplnkové krmivo je vyrobené na báze nebielkovinového dusíka s obdukovanou močovinou, ktorá v bachore zvyšuje množstvo mikrobiálneho proteínu kŕmnej dávky. Vďaka obdukcii sa dusík  pomaly uvoľňuje a dodáva bachoru stabilitu a efektivitu.

Optimal  zlepšuje trávenie vlákniny a zvyšuje produkčnú účinnosť, čím sa zvýši produkcia a kvalita mlieka. Tento výrobok je veľmi efektívny z hľadiska nákladov , pretože postupným uvoľňovaním dusíka sa znižuje potreba sóje v krmive t.j. napríklad 1kg Optimalu môže nahradiť 7kg sóje.